* שם:
* אימייל:
Captcha

אתר דינמי וחי מופע אורות מדהים ומשוגע לחתונות וארועים יוצאי דופן!! 

התוכן הוא המלך להקת רקדניות הבטן הטובה בישראל אצלנו בסוכנות!

מופע אורות מדהים ומשוגע לחתונות וארועים יוצאי דופן!! הכנסו לראות במה מדובר!
מופע אורות מדהים ומשוגע לחתונות וארועים יוצאי דופן!! הכנסו לראות במה מדובר!
 בר מצווה


הילדים של היום זה לא הילדים של פעם! והיום לכל חתן בר מצווה ברור שהוא הולך להפגיז ולהרשים את כל החברים שלו! להשוויץ בכשרונות שלו ולהראות לכולם מי הבוס! ובדיוק בשביל זה אנחנו פה, להוציא את הבחור הצעיר הכי גבר שאפשר!

בסוגנות הישראלית לרקדנים של אבישג אפרתי, במיוחד לחגיגת בר המצווה בנינו מופעים מדליקים ששמים את הבחור שלנו במרכז ווהופכים אותו לכוכב אמיתי !

המופע הבוקש הוא בדרך כלל היפהופ וברייקאנס , אבל לא רק, בנוסף אפשר לבחור ממגוון מופעים שונים שבנינו בסגנונות סמבה, אוריינטלי ומופע אש! בכל אחד מהם חתן הבר מצווה נמצא במרכז העניינים!

אנו בונים את המופע לאירוע ביחד אתכם, בסדרת מפגשים וחזרות ריקוד עם הרקדנים. גם המפגשים עצמם הופכים להיות חלק מהחוויה שכן הילד מבלה עם רקדנים מקצועיים באווירה של שחרור והנאה, וכבר מרגיש בוגר ומוכן לשלב הבא בחייו. הרקדנים שלנו יודעים כיצד לנצל את הפוטנציאל של כל ילד ולהתאים את כל התנועות בדיוק ליכולות ולאנרגיה שלו, וכמובן- בהתאם לגילו. תהליך החזרות והמופע עצמו הוא תהליך מעצים, ממלא בטחון עצמי, מחזק ומאשר יכולות, והוא מושלם לכל נער בגיל הזה .

מה במופע?

להקה שלמה של רקדנים מקצועיים המורכבת מחמישה אנשי צוות – רקדנים ורקדניות. חזרות רגילות בבית שלכם או בסטודיו שלנו, חזרה גנרלית אחת מרגשת בסטודיו המקצועי שלנו, וחזרה אחת אחרונה ביום האירוע במיקום האירוע ביחד עם כל הצוות, כדי ליצור תחושה נוחה ובטוחה!

 

גלריית תמונות