* שם:
* אימייל:
Captcha

אתר דינמי וחי מופע אורות מדהים ומשוגע לחתונות וארועים יוצאי דופן!! 

התוכן הוא המלך להקת רקדניות הבטן הטובה בישראל אצלנו בסוכנות!

מופע אורות מדהים ומשוגע לחתונות וארועים יוצאי דופן!! הכנסו לראות במה מדובר!
מופע אורות מדהים ומשוגע לחתונות וארועים יוצאי דופן!! הכנסו לראות במה מדובר!
אודות אבישג אפרתי

הסוכנות הישראלית לרקדנים הוקמה על ידי אבישג אפרתי, רקדנית, מורה לריקוד ומפיקת מופעי ריקוד מזה למעלה מ-15 שנה.

אבישג אפרתי היא בוגרת וינגייט, לימודי תעודת הוראה לריקוד, הופיעה, לימדה והפיקה אירועים רבים בישראל, ארצות הברית ואירופה לצדם של זמרים מפורסמים רבים: ברי סחרוף, מרינה מקסימיליאן בלומין, אלבינה, ג'יפסי קינגס, שפונגל ועוד רבים וטובים.

את הסוכנות הישראלית לרקדנים, הקימה אבישג אפרתי עם מיטב הרקדנים בישראל, אשר נבחרו בקפידה על מנת לספק תוכניות בידור איכותיות לאירועים ומופעים במגוון רחב של סגנונות ריקוד: אוריינטלי, פיוז'ן, סמבה, פלמנקו, בלט, ג'ז, היפ-הופ, אפריקאי, סלסה, צועני, קברט, הודי ועוד. הרקדנים אותם מייצגת הסוכנות אמינים, מקצועיים, בעלי ניסיון בעבודה עם קהל ועם חברות הפקה, בעלי יחסי אנוש מעולים ובעלי הבנה לגמישות אותה יש לגלות במהלך אירוע המערב דינמיקה של קהל.

המפיקים המקצועיים בסוכנות מספקים פתרון בידור מלא לאירוע שלכם וילוו אתכם בבחירת קונספט האירוע: מסגנון הריקוד, דרך בחירת הרקדנים המתאימים ביותר, בחירת התלבושות והאביזרים ועד לבחירת תוכנית הבידור המלאה לרבות מופע מוזיקלי, זמרים, מופעי אש ואור, להקה או די. ג'י שיהפכו את המופע לשיא האירוע. את המופעים מומלץ לשלב במגוון אירועים: ימי הולדת, אירועים פרטיים ואירועים עסקיים, מאירועים אינטימיים בבית ועד להפקות רחבות היקף ופסטיבלים.

את מופעי הריקוד, בכל סגנון, ניתן להתאים לכל סוגי הקהלים – חילוני, דתי ועוד, לכל צורך וכמובן, לכל אירוע. את המופעים ניתן להפוך למופעים דינמיים המשלבים הפעלה של הקהל או לחלופין להשתמש בהם כמיצגים יוצרי אווירה בקבלת הפנים או במהלך האירוע עצמו.

הסוכנות מציעה, בנוסף, סדנאות ושיעורי ריקוד לקבוצות ולבודדים, מבוגרים וילדים, כהכנה לאירוע או כחוג ארוך טווח.
כל שירותי הסוכנות ניתנים בכל רחבי הארץ, לרבות באילת.

אם גם אתם רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח, התקשרו והיכנסו לקצב...