* שם:
* אימייל:
Captcha

אתר דינמי וחי מופע אורות מדהים ומשוגע לחתונות וארועים יוצאי דופן!! 

התוכן הוא המלך להקת רקדניות הבטן הטובה בישראל אצלנו בסוכנות!

מופע אורות מדהים ומשוגע לחתונות וארועים יוצאי דופן!! הכנסו לראות במה מדובר!
מופע אורות מדהים ומשוגע לחתונות וארועים יוצאי דופן!! הכנסו לראות במה מדובר!
מחול הודי מסורתי ובוליווד

אין על ההודים! באמת! ברגע שגילינו את הריקוד ההודי לא יכלנו להפסיק להנות ממנו! במשך השנים התפתחו בהודו מספר סגנונות ריקוד בינהם:

ריקוד בוליווד – הריקוד הבוליוודי הוא מלא שמחת חיים! עם תנועות מקוריות ומדליקות, תלבושות ססגוניות מלאות עיטורים, והרבה הומור קליל ומבדח! שלל תנועות קלאסיות ועממיות מסגנונות רבים, משולבות בריקוד הבוליוודי ומקבלות צורה חדשה כמו שרק ההודים יודעים לעשות. ההודים הם עם שאין דומה לו, והמופע ההודי שלנו מעלה חיוך על פני הקהל בכל פעם מחדש! זה פשוט הימור בטוח. מתאים לקבלת פנים, לליווי תהלוכה, כמופע מרכזי לארוע, ריקוד ליווי לחתן וכלה או לכלת בת מיצווש. אם אתם מחפשים מופע מקצועי שמח עם המון צבע זה המופע בשבילכם!

ריקוד הודי קלאסי - הריקוד ההודי הקלאסי הוא ריקוד רוחני עתיק שמתאר לצופה את סיפורי החיים והמיתולוגיה ההודית בעזרת כל חלקי הגוף, מכף הרגל ועד גלגל העין. אחד המאפיינים הבולטים ביותר של הריקוד ההודי הוא שימוש בתנועות הידיים. פוזיציות ידיים מדוייקות שנקראות "מודרות" הן חלק בולט מאוצר המילים של הרקדניות ההודיות ולכל אחת מהן יש משמעות שעוזרת להביע רגשות ומחוות.
זהו סגנון ריקוד שהרקדניות לומדות אותו במשך שנים רבות כדי לדייק בפרטים הקטנים, והוא כמובן נפלא ומעורר תגובות מרוגשות אצל הצופים.
הריקוד ההודי הקלאסי יתאים לכם אם אתם להציג את המסורת ההודית העתיקה בצורה אותנטית.

את שני הסגנונות אפשר ורצוי לשלב עם להקת הנגנים ההודים שלנו שעושה מוסיקה מכל הלב!

ריקוד בוליווד
Indian_Bollywood.html15
קרא עוד...
ריקוד הודי קלאסי
Indian_Bollywood.html2
קרא עוד...